Yazılım geliştirme ve teknik konularda hizmet üretmek amacıyla 2001 yılında kurulan şirketimiz faaliyetlerini Ankara’daki ofisinden sürdürmektedir. Firmamız: Müşteri odaklıdır.

Kullanıcıların talep ve beklentileri doğrultusunda Proje ve Ürünler geliştirmeyi hedefler. Sonuca odaklanır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Saygın, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Ahlaki değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi, bilgiye ulaşarak, üreterek, paylaşarak ve hayata dönüştürerek toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı görev edinmiştir. Değişime ve Gelişime açık, araştırma-geliştirmeye yatırım yapmaktadır.

Huzurlu bir çalışma ortamı ile, takım ruhunun ve iletişimin gücüne inanır. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğunu bilir. Çalışanlarının mesleki eğitim ve gelişimine olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.

Sahip olduğu ürün ve projeleri gerek Türkiye’de, gerekse yurt dışında etkili olacak şekilde üretme gücüne ve kararlılığına sahiptir. Amacımız: çalışma prensiplerinden taviz vermeden sektörde tanınan ve saygı duyulan, üstün nitelikli yazılımlarla gelecek kuşaklara gururla aktarabileceğimiz projeler üretmektir.